Żeton sympatii

Moda na żetony sympatii może być wam nieznana i dlatego dziwicie się, że ktoś kto nie robi privów, ani nie wykonuje zadań dostaje żetony.

Żetony nie zawsze są zapłatą za coś co jest określone w celu. Jeśli lubicie jakiegoś transmitującego, lubicie z nim rozmawiać, oglądać jego transmisje, to nie ma absolutnie żadnych przeszkód by podarować mu żetony z czystej sympatii. Nie powinno to nikogo dziwić, że każdy kto chce podarować Transmitującemu żetony ze zwyczajnej sympatii po prostu to robi.

Czasem takie żetony sympatii są bardzo ważne dla Transmitującego, bo pozwalają mu na to by dowiedzieć się czy jest lubiany i jak bardzo. W przypadku Transmitujących, którzy otrzymują „żetony sympatii” nigdy nie jest to jakaś wielka ilość, więc nikt nie powinien być zdziwiony, czy zaszokowany. To po prostu miły gest, a ShowUp jest takim miejscem, gdzie sympatia bardzo się liczy.

Żetony sympatii stały się więc faktem bo lubić kogoś można za to, że po prostu jest i miło się z nim spędza czas. Można je ofiarować nie żądając niczego w zamian każdemu Transmitującemu. Jest to fer i zależy tylko od ofiarodawcy, nie ma więc potrzeby panikować, nikt się nie obrazi gdy nie dostanie żetonów, ale jak ktoś chce wyrazić sympatię w ten sposób i stać go na to, to czemu nie?

Pozdrawiam wszystkich i ShowUp