Żetony dla „pisarzy” (wpis nie jest aktualny)

Denerwują was teksty, które pojawiają się na naszym blogu? Uważacie, że z łatwością stworzylibyście znacznie ciekawszą treść? Macie coś ciekawego do zakomunikowania innym? A może są tematy, których jeszcze nikt nigdzie nie poruszał i chcielibyście być tymi pierwszym? Teraz macie okazję to zmienić!

Stwórzcie tekst i prześlijcie go do nas, a my opublikujemy go na naszym blogu!

O czym można pisać?

O seksie, sprawach łóżkowych, swoich podbojach i przygodach, a nawet polityce – dosłownie o wszystkim! O tym, co was wkurza, co się wam podoba, co wzbudza w was emocje. Prawie wszystkie tematy są dozwolone. No właśnie, prawie – nie mogło obyć się bez haczyka. Jedyne artykuły, które w ogóle nie będę brane pod uwagę, to te odnoszące się do innych użytkowników.

W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo…

Dokładnie tak! Nie ma nic za darmo, tak więc my również nie zamierzamy was wykorzystywać. Oprócz tego, że każdy opublikowany tekst będzie podpisany nickiem użytkownika – kto wie, może jest wśród nas jakiś przyszły pisarz lub światowej klasy publicysta – to jego autor otrzyma od nas 300 żetonów!

Jeśli więc macie chwilę czasu i chcielibyście podzielić się z innymi swoim własnym zdaniem, a przy okazji i nieco zarobić, to zachęcamy do pisania i przesyłania swoich tekstów na kontakt (znajdziecie go na stronie ShowUp.tv).

Nie będziemy publikować wszystkich tekstów a tylko wybrane – niestety jest selekcja.

Żetony czekają!

 

Ponieważ wpis nie jest aktualny – nie przysyłajcie już swoich propozycji – nie będą już umieszczane.