Zmieniamy kanał płatności

Z dniem 30 czerwca 2015r. wycofujemy kanał płatności UKASH. Na jego miejsce wejdzie (za kilka tygodni) PaySafeCard. Chcemy w ten sposób ułatwić Wam dokonywanie płatności i jeszcze lepiej zadbać o Waszą prywatność.

Co to jest PaySafeCard? To karta przedpłacona działająca trochę na zasadzie kodu doładowania do telefonu. Spośród wielu zalet PaySafeCard dla Was na pewno najbardziej istotne będą trzy:

-anonimowość transakcji – by zapłacić za przedmiot lub usługę, lub jak w naszym przypadku za żetony, nie musicie logować się do swojego banku, ani też dodawać swojej karty kredytowej. Nie podajecie żadnych swoich prywatnych danych podczas zakupów w Internecie,

-na całym świecie jest obecnie 480 000 punktów sprzedaży PaySafeCard, na pewno jeden z takich punktów znajduje się w okolicy, w której mieszkacie. Jeśli chcecie sprawdzić, gdzie najbliżej jest taki punkt możecie ściągnąć sobie apkę na smartfona lub wejść na stronę: https://www.paysafecard.com/pl-pl/ i wpisać Waszą lokalizację. Niezależnie od tego czy jesteście w Polsce, czy za granicą będziecie mogli kupić kartę, a przy jej pomocy nabyć żetony,

-PaySafeCard działa tak szybko jakbyście dokonywali płatności gotówkowej, nie czekacie aż Wasze pieniądze zaksięgują się na koncie sprzedawcy.

Dodatkowym bonusem dla każdego kto korzysta z PaySafeCard są programy lojalnościowe.

Jak proste będą płatności za pomocą karty przedpłaconej możecie zobaczyć w tym krótkim filmie: