Zwierzęta na transmisjach

 

Zwierzęta na transmisjach są często bardzo sympatycznym dodatkiem, ale chciałam napisać o pewnych oczywistych rzeczach, o którym może czasem nie wiecie.

Bardzo różni ludzie odwiedzają ShowUp z czym musicie zawsze się liczyć. Przychodzą tu także delikatnie mówiąc „aktywiści”, którzy szukają czegoś co mogą skrytykować, z czego mogą zrobić sensację i na tej sensacji nieco się wybić. O zwierzętach na transmisjach wspominam dlatego, że wyżej wspomniani aktywiści, bardzo uważnie przyglądają się temu co taki zwierzak robi na transmisji SU. Dlatego zwracajcie uwagę na swoje zwierzęta, by w tych momentach kiedy robicie nieco ostrzejsze show nie było ich w Waszym pobliżu.

Wyobraźnia to taka rzecz, że każdy może zobaczyć to co chce i zwykle każdy widzi co innego. Tam gdzie Wy nie dostrzegacie nic złego, ktoś czyja wyobraźnia pracuje zupełnie inaczej (i właściwie z tego typu wyobraźni powinien się leczyć) widzi „ZŁO”. Trudno byłoby leczyć wyobraźnię każdego z osobna, dlatego zachęcam, by zwierzaki opuszczały pomieszczenia, gdy robicie erotyczne show. Jednym bezpiecznym „zwierzakiem” jest współ transmitujący 😉 Możecie nawet postarać się dla niego o jakiś ogonek 😉

Bawcie się Show up!